NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Filiżanka do espresso 90 ml SAKURA WHITE

Szczegóły
 • materiał: szlachetna ceramika
 • kolor: biały
 • pojemność: 90 ml
 • wymiary filiżanki: wysokość 6 cm, średnica 6,5 cm, podstawa 4,5 cm
 • średnica spodka: 11 cm
 • odpowiednia do zmywarki
 • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Filiżanka do espresso 90 ml - SAKURA White

Pełna gracji filiżanka do espresso z kolekcji szlachetnej ceramiki SAKURA White, w odcieniu śmietankowej bieli. Filiżanki do espresso i pozostałe elementy kolekcji wyróżnia kwiatowy kształt naczyń. Uchwyty naczyń zostały dopracowane w najmniejszych detalach - są dekoracyjne, a jednocześnie bardzo wygodne. Niezwykłej lekkości całej kolekcji nadają stylowe stopki naczyń. Zastawa Sakura White doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jak również - przy doborze odpowiednich dodatków - na wyjątkowe okazje. Sakura White to znany fason Villa Italia w nowej odsłonie kolorystycznej (dawny, zdecydowany kremowy kolor został zastąpiony jaśniejszym odcieniem śmietankowej bieli).

Wszystkie elementy z kolekcji SAKURA White można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

 • materiał: szlachetna ceramika
 • kolor: biały
 • pojemność: 90 ml (mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • wymiary filiżanki: wysokość 6 cm, średnica 6,5 cm, podstawa 4,5 cm
 • średnica spodka: 11 cm
 • odpowiednia do zmywarki
 • do kuchenki mikrofalowej
 

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.