NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis do kawy herbaty porcelanowy na 12 osób CLARA Gold Ivory

Szczegóły
 • materiał: porcelana
 • kolor: jasny kremowy / kość słoniowa
 • dekoracja ażurowa wycinana ręcznie
 • złota linia malowana ręcznie
 • ilość elementów w zestawie: 39
 • dla 12 osób
 • zalecane mycie ręczne
Opis

Porcelanowy serwis do herbaty na 12 osób - Clara Gold Ivory

Serwis do kawy lub herbaty o unikatowym kształcie, z kolekcji porcelany w jasnokremowym odcieniu bieli i klasycznym fasonie. Niezwykle elegancki serwis do herbaty lub kawy wyróżnia się wysmukłym kształtem naczyń, podkreślonym delikatnym tłoczeniem oraz misterną, ażurową koronką, wykonaną ręcznie. Lekkości i uroku dodaje kolekcji ręcznie malowana złota linia na obrzeżach naczyń oraz stopki filiżanek i kubeczków. W zestawie znajduje się porcelanowa taca, doskonała jako talerz do ciasta.

Clara Gold Ivory to rozpoznawalny fason Villa Italia w nowej, jaśniejszej odsłonie kolorystycznej. Serwis do herbaty lub kawy i cała zastawa Clara Gold Ivory nada wyjątkowy charakter każdemu spotkaniu przy stole.

Skład serwisu do kawy i herbaty:

 • 12 filiżanek do kawy/ herbaty 180 ml (pojemność mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • 12 spodków
 • 12 talerzyków deserowych 19 cm
 • 1 cukiernica
 • 1 mlecznik
 • 1 talerz do ciasta prostokątny 30 x 14,5 cm

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.