NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw talerzy do ciasta szklany na 6 osób MASARI

Szczegóły
  • materiał: szkło
  • kolor: niebieski, granatowy
  • dla 6 osób
  • ilość elementów: 7
  • średnica talerzy: 28 cm, 16 cm
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Komplet niebieskich talerzy szklanych MASARI

Niezwykle oryginalne talerze do deserów z fantazyjnym wzorem wytłoczonym na spodzie. Wykonane z wysokiej jakości szkła barwionego w masie. Szkło ma solidną, dość grubą fakturę, dzięki czemu talerze są trwałe. Komplet talerzy do ciasta Masari polecamy zarówno na specjalne okazję, jak i do codziennego użytkowania. Talerze można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Nowoczesne talerze do ciasta Masari dzięki prostemu wzornictwu sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych aranżacjach stołu. Świetnie komponują się z kolorowym ciastem z owocami i galaretką.

 

Skład zestawu do ciasta:

  • 1 talerz na ciasto 28 cm
  • 6 talerzyków deserowych 16 cm

Bezpieczne pakowanie i transport!

Przy zamawianiu produktów villa Italia masz pewność, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt dostarczony nam z fabryki, by mieć pewność, że wysyłamy klientowi przedmioty bez najmniejszych wad.
Dobrze zabezpieczone opakowanie

Starannie przygotowujemy też produkty do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z pięciowarstwowej tektury. Większość artykułów posiada oryginalne opakowanie, w którym są chronione folią bąbelkową lub pianką poliuretanową. Każdą paczkę wypełniamy jednak dodatkowo folią lub tekturą. Szczególnie kruche przedmioty są jeszcze zabezpieczane przez styropianowe przekładki. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu. Na koniec zaklejamy paczkę firmową taśmą - dzięki temu masz pewność, że nikt nie naruszył zawartości zamówienia.

Spokojny transport

Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze “uwaga szkło” czy “góra-dół”, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie przesyłki.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony albo taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół reklamacyjny i prześlij nam kopię. W innych przypadkach wystarczy użyć formularza kontaktowego ze strony sklepu i udokumentować uszkodzenia zdjęciem. Wyślij je mailem lub mms-em na numer 606 243 133. Na zgłoszenie reklamacji z tytułu niezgodności w przesyłce lub uszkodzeń powstałych w transporcie masz dwa dni robocze od momentu otrzymania paczki. Jeśli dostarczony Ci produkt został uszkodzony w czasie dostarczania przesyłki, natychmiast wyślemy Ci nowy egzemplarz.