NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Patery i talerze do ciasta

Zestaw do ciasta na 6 osób AURELIA w pudełku ozdobnym

Zestaw do ciasta na 6 osób AURELIA w pudełku ozdobnym

Zestaw talerzy do deserów dla 6 osób - AURELIA Aurelia to porcelana w klasycznym stylu, o mlecznym odcieniu bieli. Charakterystyczną cechą kolekcji są falowane brzegi talerzy. Lekkość formy naczyń podkreślona jest delikatnym, ozdobnym reliefem. Zaletą kubków i filiżanek z kolekcji Aurelia są pięknie wyprofilowane i wygodne uchwyty.  Zestaw talerzy deserowych AURELIA z delikatnymi zdobieniami na brzegach jest niezwykle elegancki, a desery na nim podane prezentują się wyjątkowo apetycznie. Talerze Aurelia wyglądają doskonale w różnorodnych aranżacjach - w stylach: klasycznym, rustykalnym, czy retro. Kolekcja jest praktyczna w użytkowaniu - odpowiednia do zmywarek i kuchenek mikrofalowych. Wszystkie elementy kolekcji Aurelia są dostępne na sztuki. Skład zestawu do ciasta dla 6 osób: 6 talerzyków deserowych 19 cm 1 talerz 26 cm Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

256,00 zł
179,20 zł
Patera na tort szklana 32 cm fioletowa MATHILDA

Patera na tort szklana 32 cm fioletowa MATHILDA

Patera do ciasta szklana 32 cm MATHILDA Przepiękna patera wykonany ze szkła, brzeg talerza dekorowany w formie ozdobnej kryzy. Patera w niezwykłym odcieniu fioletu. Brzeg talerza nieregularny, wykończony złotą linią. Cała dekoracja nakładana jest ręcznie, co jest dodatkowym walorem artykułu. Kolory są doskonale dobrane, pięknie ze sobą harmonizują. Patera może stanowić dekorację salonu a równocześnie pełnić funkcje użytkowe. Będzie ozdobą każdego stołu, zarówno podczas rodzinnych uroczystości jak i spotkań w gronie znajomych. Razem z talerzykami deserowymi będzie tworzyła stylowy komplet. Doskonała na owoce, ciasto. Można skompletować również talerz do ciasta 32 cm, talerzyki deserowe 21 cm. Należy myć ją ręcznie.  

119,00 zł
83,30 zł
Patera na owoce Owocarka 30 cm BLOOM

Patera na owoce Owocarka 30 cm BLOOM

Patera na owoce szklana 30 cm BLOOM Patera szklana o kształcie przypominającym kwiat. Pomalowana jest w odcieniach żółtego i perły. Cała dekoracja wykonana jest ręcznie, co jest dodatkowym walorem artykułu. Patera na owoce, nazywana przez niektórych owocarką ma brzegi podwinięte do góry, dzięki czemu owoce nie wypadają na zewnątrz. Dzięki stopce naczynie nie zajmuje dużo miejsca na stole. Wzór wytłoczony jest od spodu misy, a wewnątrz ma ona gładką, łatwą do umycia powierzchnię. Patera Bloom doskonale prezentuje się wypełniona owocami. Będzie efektowną ozdobą kuchni lub stołu. Naczynie można skompletować z talerzykami deserowymi i talerzem do ciasta z serii Bloom. Talerze i patery Bloom należy myć ręcznie.    

112,00 zł
78,40 zł
Talerz szklany do ciasta 27 cm BLOOM

Talerz szklany do ciasta 27 cm BLOOM

Żółty talerz do ciasta w formie kwiatu 27 cm - BLOOM Oryginalny szklany talerz BLOOM, inspirowany kwiatami. Talerz jest misternie wytłoczony i malowany w kolorach, będących połączeniem metalicznego żółtego i perłowego. Cała dekoracja nakładana jest ręcznie, co jest dodatkowym walorem artykułu. Talerz do deserów BLOOM będzie ozdobą każdego stołu, zarówno podczas rodzinnych uroczystości jak i spotkań w gronie znajomych. Podane na nim desery, ciasta, owoce, słodkie i słone przekąski zyskają atrakcyjną oprawę. Doskonale sprawdzi się w klasycznych aranżacjach stołu, na tarasie lub w ogrodowej altanie. Należy myć go ręcznie.  

79,00 zł
55,30 zł
Zestaw do ciasta na 6 osób szklany BLOOM

Zestaw do ciasta na 6 osób szklany BLOOM

Zestaw do ciasta dla 6 osób BLOOM ze szkła Oryginalny szklany zestaw talerzy do ciasta BLOOM, inspirowanych kwitnącymi kwiatami. Talerze są misternie wytłaczane i malowane w kolorach, będących połączeniem metalicznego żółtego i perłowego. Cała dekoracja nakładana jest ręcznie, co jest dodatkowym walorem talerzy. Talerze deserowe BLOOM będą ozdobą każdego stołu, zarówno podczas rodzinnych uroczystości jak i spotkań w gronie znajomych. Podane na nich desery, ciasta, słodkie i słone przekąski zyskają atrakcyjną oprawę. Doskonale sprawdzą się w klasycznych aranżacjach stołu, na tarasie lub w ogrodowej altanie. Zalecane mycie ręczne. Skład zestawu do ciasta: 1 talerz 27 cm 6 talerzyków deserowych 21 cm

289,00 zł
202,30 zł
Talerz szklany do ciasta 32 cm LUCIANA

Talerz szklany do ciasta 32 cm LUCIANA

Talerz szklany do ciasta Półmis 32cm LUCIANA Niezwykle elegancki w swej prostocie Talerz Półmis do ciasta z kolekcji VILLA ITALIAwykonany  z wysokiej jakości grubego szkła, które pięknie się błyszczy. Zdobienia, tłoczenia nadają mu intrygującego charakteru. Talerz LUCIANA będzie ozdobą każdego stołu, zarówno podczas rodzinnych uroczystości jak i spotkań w gronie znajomych. Sprawdzi się również jako podstawka pod talerze płytkie. Podane desery, ciasta, słodkie i słone przekąski zyskają odpowiednią oprawę. Doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach stołu. Łatwy do utrzymania w czystości, gdyż szkło na wierzchu jest gładkie. Nadaje się jako neutralny dodatek stołowy do każdej zastawy. W kolekcji LUCIANA posiadamy również talerzyki deserowe, miseczki 15 cm, salaterkę 21 cm oraz dużą misę-salaterkę 28 cm. Można bezpiecznie myć w zmywarce. 

47,00 zł
32,90 zł
Zestaw do ciasta na 6 osób szklany LUCIANA

Zestaw do ciasta na 6 osób szklany LUCIANA

Zestaw do ciasta dla 6 osób LUCIANA ze szkła Niezwykle elegancki w swej prostocie zestaw do ciasta z kolekcji szkła stołowego VILLA ITALIA. Komplet talerzy deserowych wykonany jest z wysokiej jakości, grubego szkła, które pięknie błyszczy. Tłoczony, nieregularny wzór kropek nadaje mu intrygującego charakteru. Talerz do ciasta i talerzyki deserowe LUCIANA będą ozdobą każdego stołu, zarówno podczas rodzinnych uroczystości jak i spotkań w gronie znajomych. Podane desery, ciasta, słodkie i słone przekąski zyskają odpowiednią oprawę. Neutralny szklany zestaw do ciasta doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach stołu. Będzie doskonałym uzupełnieniem niemal każdej zastawy. Kolekcję szkła stołowego LUCIANA szczególnie dedykujemy zwolennikom minimalizmu. Zestaw polecamy również, jako praktyczny prezent. Naczynia z kolekcji LUCIANA są łatwe do utrzymania w czystości, gdyż szkło na wierzchu jest gładkie. Można je bezpiecznie myć w zmywarce.  Skład zestawu: 1 talerz do ciasta o średnicy 32 cm cm 6 talerzyków deserowych o średnicy 21 cm  

199,00 zł
139,30 zł
Talerz do ciasta szklany 32 cm AGAT

Talerz do ciasta szklany 32 cm AGAT

Talerz zielony szklany 32 cm - AGAT Talerz do ciasta inspirowany kamieniem. Pochodzi z kolekcji naczyń szklanych AGAT, utrzymanych w barwach zieleni, z białymi i brązowymi akcentami. Dzięki ręcznemu nakładaniu dekoracji, każdy element kolekcji jest niepowtarzalnym dziełem sztuki. Naturalne kolory doskonale ze sobą harmonizują. Zielony talerz AGAT będzie efektowną ozdobą stołu – zarówno podczas rodzinnych spotkań, jak i podczas eleganckich przyjęć. Talerz jest odpowiedni nie tylko do ciasta, ale również na owoce, czy przekąski. Naczynia z serii AGAT są świetną propozycją na oryginalny prezent.  

95,00 zł
66,50 zł
Patera na tort szklana zielona 28 cm CAPRICE

Patera na tort szklana zielona 28 cm CAPRICE

Patera zielona szklana 28 cm CAPRICE Seria CAPRICE to zestaw naczyń szklanych, które zachwycają prostotą formy i ciekawą kolorystyką. Ich intensywny, ciepły odcień zieleni przełamują subtelne refleksy złota. Kolory są doskonale dobrane, pięknie ze sobą harmonizują. Cała dekoracja nakładana jest ręcznie, co jest dodatkowym walorem serii. Zielone naczynia Caprice są odpowiednie nie tylko do deserów, ale także do zimnych przekąsek, sałatek, czy kanapek. Na paterze Caprice można więc podać nie tylko tort, ciasta, owoce, ale także drobne przekąski. Patera oprócz funkcji użytkowych będzie wspaniałą ozdobą stołu. Naczynia z serii Caprice sa idealne zarówno na spotkanie w gronie najbliższych, jak również na wystawne przyjęcie. Paterę można skompletować z etażerką (paterą dwupoziomową), salaterką 16 cm, czy talerzykami 21 cm. Patera Caprice to także oryginalny pomysł na prezent. Naczynia z serii Caprice należy myć ręcznie.  

109,00 zł
76,30 zł
Talerz do ciasta szklany 32 cm EVITA

Talerz do ciasta szklany 32 cm EVITA

Talerz do ciasta niebieski 32 cm EVITA Okrągły talerz do ciasta lub owoców, wykonany ze szkła. Dekorowany modnym zestawieniem odcieni granatu i matowego złota. Dekoracja nakładana jest ręcznie, co jest dodatkowym walorem artykułu. Kolory są doskonale dobrane, pięknie ze sobą harmonizują. Dodanie kolorowych, energetycznych akcentów to prosty sposób na ożywienie stołu. Talerz do ciasta Evita może stanowić przepiękną dekorację salonu, a także pełnić funkcje użytkowe. Jest doskonały do podawania ciast, owoców lub przekąsek. Będzie efektowną ozdobą stołu podczas rodzinnych uroczystości i spotkań w gronie znajomych. Razem z talerzykami deserowymi czy salaterką na owoce Evita będzie tworzył stylowy komplet. Niebiesko złoty talerz Evita to świetny pomysł na elegancki i nietuzinkowy prezent. Naczynia szklane Evita należy myć ręcznie.  

95,00 zł
66,50 zł
Talerzyk deserowy szklany 21 cm LOTUS

Talerzyk deserowy szklany 21 cm LOTUS

Talerzyk deserowy zielony 21 cm - LOTUS Talerzyk deserowy z serii Lotus, wykonany z malowanego ręcznie szkła. Zielony talerzyk olśniewa soczystą barwą, oryginalną formą i precyzją wykonania. Jest doskonały na ciasto, na owoce i inne przekąski. Może być również dekoracją kuchni, jadalni lub nawet łazienki. Talerzyk jest solidny, wykonany z dość grubej warstwy szkła, malowany od spodu. Na wierzchu szklana powierzchnia jest idealnie gładka, dzięki czemu talerzyk jest wygodny do mycia. Liść to modny motyw dekoracyjny, który podkreśli Twoje zamiłowanie do aktualnych trendów w sztuce dekorowania wnętrz. Szklany talerzyk w kształcie liścia lotosu to przedmiot o niepowtarzalnym uroku. Talerzyk lub komplet talerzyków Lotus to doskonały pomysł na prezent dla kogoś wyjątkowego. Zalecane mycie ręczne.  

32,00 zł
22,40 zł
Talerz do ciasta szklany 33 cm AMANDA Brown

Talerz do ciasta szklany 33 cm AMANDA Brown

Talerz do ciasta o średnicy 33 cm AMANDA brown Przepiękny szklany talerz do ciasta lub owoców. Przyjemne barwy ciepłych brązów i beżu oraz perłowej bieli bardzo ocieplają wystrój stołu czy salonu. Na uwagę zasługuje charakterystyczny kształt talerza - tłoczony wzór przypominający kwiat róży. Ciasto podane na szklanym talerzu o pięknych barwach wygląda niezwykle apetycznie. Talerz jest duży, ale dość lekki jak na szkło, co przesądza o jego praktyczności.   Talerz do ciasta Amanda to idealny pomysł na ciekawy i praktyczny prezent - zamiast kwiatów.

95,00 zł
66,50 zł
Zestaw do ciasta szklany na 6 osób AMANDA brown

Zestaw do ciasta szklany na 6 osób AMANDA brown

Zestaw do ciasta dla 6 osób - AMANDA Brown Komplet talerzy do ciasta AMANDA Brown zachwyca kolorami i pięknym wykonaniem. To wspaniały sposób na efektowne i eleganckie podanie deseru. Ciepłe odcienie brązu, beżu ocieplą wystrój stołu. Perłowy połysk dodaje talerzom wytwornego szyku. Na uwagę zasługują charakterystyczne kształty talerzy deserowych AMANDA przypominające kwiaty róży. Cała dekoracja naniesiona jest od spodu, a powierzchnie talerzy są gładkie, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. Komplet kwiatowych talerzy do ciasta Amanda Brown to idealny pomysł na oryginalny prezent.

310,00 zł
217,00 zł
Półmisek prostokątny Talerz do ciasta 30 x 15 cm WALENCJA Ivory

Półmisek prostokątny Talerz do ciasta 30 x 15 cm WALENCJA Ivory

Taca porcelanowa / talerz do ciasta dekorowany - WALENCJA Ivory Taca lub talerz do ciasta z porcelany w odcieniu kości słoniowej, w klasycznym stylu jest elementem kolekcji WALENCJA Ivory, którą charakteryzuje rozpoznawalny fason Villa Italia, znany z kolekcji LEDA Ivory, czy CLARA Gold Ivory. WALENCJĘ wyróżnia delikatny roślinny wzór w formie kwiatów, liści i drobnych owoców w optymistycznych kolorach. Lekkości i uroku dodaje kolekcji ręcznie malowana złota linia na obrzeżach i misterne, ażurowe wykończenie niektórych jej elementów, jak: talerzyki, czajnik, cukiernica i mlecznik. Taca może służyć jako podstawka pod kubki lub mlecznik, a także jako talerz do ciasta, kruchych ciasteczek, owoców i przekąsek. Naczynia z kolekcji WALENCJA Ivory nadadzą wyjątkowy charakter każdemu spotkaniu przy rodzinnym stole.    

109,00 zł
76,30 zł
Półmisek prostokątny Talerz do ciasta 30 x 15 cm LEDA IVORY

Półmisek prostokątny Talerz do ciasta 30 x 15 cm LEDA IVORY

Talerz do ciasta Taca LEDA Ivory Przepiękna taca o unikatowym kształcie, z kolekcji porcelany w nowym, mlecznym odcieniu i klasycznym fasonie. Niezwykle elegancka Tacka Talerz do ciasta i  pozostałe elementy kolekcji wyróżniają się przepięknym wysmukłym kształtem, podkreślonym delikatnym tłoczeniem oraz misterną ażurową koronką wykonaną ręcznie. Porcelana dekorowana jest radosnym ogrodowymi motywami (kwiatuszki, motyle, ważki, owady). Każdy element zestawu ma inny wzór dekoracji, jest dzięki temu wyjątkowy i niepowtarzalny. Lekkości i uroku dodaje kolekcji ręcznie malowana złota linia na obrzeżach oraz stopki filiżanek i kubeczków. Leda Ivory to rozpoznawalny fason Villa Italia w nowej odsłonie kolorystycznej. Dawny, zdecydowany kremowy odcień został zastąpiony nowym, jaśniejszym odcieniem śmietankowej bieli.   Tacka Talerz do ciasta i cała zastawa Leda Ivory nada wyjątkowy charakter każdemu spotkaniu przy wspólnym stole. Wymiary: 30 x 14,5 cm. UWAGA! Kolekcja jest wysyłana z losowymi wzorami. Nie mamy możliwości wyboru konkretnego motywu.

109,00 zł
76,30 zł