NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Podstawki pod łyżki

W asortymencie Villa Italia dostępne są najróżniejsze gadżety kuchenne, które pomagają zadbać o porządek w czasie przygotowania posiłków, jak i po zakończeniu pracy. Poznajcie akcesoria, dzięki którym organizacja przestrzeni stanie się prostsza! Prezentowany w tej kategorii stojak kuchenny może okazać się tym, czego szukacie.

Harmonia i dobra organizacja pracy w kuchni

Kuchnia to miejsce, gdzie dobra organizacja pracy – niezależnie, czy gotuje się dla siebie, czy dla gości restauracji – stanowi absolutną podstawę. Gdy jej brakuje, szybko popada się w chaos, szczególnie jeśli chodzi o „zagubienie” akcesoriów, z których się ostatnio korzystało. Stojak kuchenny z haczykami jest doskonałym rozwiązaniem, pomagającym uporządkować gotowanie. Sprawia on, że zawsze się wie, gdzie odłożyło się cedzak, łyżkę lub łopatkę. Wyposażony w cienkie, długie haczyki pozwala na zawieszanie wybranych utensyliów.

Stojak kuchenny można ustawić się w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu, co gwarantuje łatwy dostęp do niezbędnych akcesoriów kuchennych.

Produkty od sprawdzonego producenta

W naszej ofercie dostępne są również podstawki pod łyżki. Te praktyczne przybory kuchenne pomagają zadbać o czystość podczas gotowania, chroniąc meble przed poplamieniem. W Villa Italia stawiamy na estetyczny design. Dzięki temu nawet tak proste stojaki kuchenne stanowią nie tylko funkcjonalny, ale i elegancki element wyposażenia. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia dostępnych tu podstawek, a w razie pytań – kontaktu z obsługą.