NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł

zadzwoń 606 243 133 zadzwoń 606 243 133pn-pt 9-18

Sklep Villa Italia Wrocław

D.H. Renoma
ul. Świdnicka 40
50-024 Wrocław

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00

Kontakt telefoniczny:
(71) 759 37 87

Ręcznie zdobiona porcelana harmonizuje z eleganckim wnętrzem. Sklep z porcelaną we Wrocławiu dostarcza filiżanki, kubki, talerze i inne porcelanowe naczynia, które są sprzedawane zarówno w zestawach, jak i pojedynczo. Dzięki bogactwu asortymentu nie tylko zagwarantujesz subtelną oprawę wszystkich spotkań w Twoim domu, ale też wpłyniesz na estetykę wnętrza - dzięki ekspozycji porcelany, mieszkanie stanie się jeszcze bardziej szlachetne. Sklep Villa Italia we Wrocławiu zlokalizowany jest w Domu Handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40.

Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe

Jeśli chcesz mieć luksusowe wnętrze, odwiedź sklep Villa Italia we Wrocławiu i zobacz subtelne serwisy obiadowe. Eleganckie talerze i dodatkowe naczynia będą Twoją najlepszą wizytówką. Serwisy obiadowe możesz podarować przyjaciołom i rodzinie z okazji ślubu lub okrągłej rocznicy. Podawane są w dwóch wariantach:

dla 6 osób - zestaw składa się z talerzy głębokich do zupy, płytkich do pierwszego dania oraz talerzy deserowych wraz z półmiskiem i salaterką,

dla 12 osób - zestaw składa się z talerzy głębokich do zupy, płytkich do pierwszego dania oraz talerzy deserowych wraz z wybranym naczyniem spośród wymienionych: półmisek, sosjerka, waza, czajnik, mlecznik, cukiernica lub filiżanki ze spodkami.

Serwisy do kawy

Serwis do kawy

Nowoczesna porcelana w formie zestawu kawowego przyda się podczas celebracji ważnych chwil w ciągu dnia. Serwisy kawowe to filiżanki ze spodkami, talerzyki deserowe, czajnik, cukiernica, mlecznik. Śnieżnobiała lub kolorowa porcelana serwisów kawowych oferowana jest dla 6 lub dla 12 osób.

Zestawy filiżanek

Zestawy filiżanek

Nie musisz decydować się na cały serwis do kawy, ale wybrać zestawy filiżanek, które podasz podczas spotkań przy herbacie. Śnieżnobiała, ekskluzywna porcelana na stole jest ponadczasowa. Kolekcje, które możesz zobaczyć w sklepie Villa Italia we Wrocławiu mają nowoczesny design i różną pojemność. Oferujemy małe filiżanki do espresso (80-100 ml), filiżanki do kaw tj. np. mokki, latte, cappucino (160-260ml) oraz duże filiżanki do herbaty (180-420 ml).

Zestawy talerzy

Zestawy talerzy

Piękne wzornictwo porcelanowych talerzy wpisze się w aranżację każdego stylowego wnętrza - niezależnie od tego czy jesteś miłośniczką klasycznych rozwiązań, czy poszukujesz nowoczesności. Szeroki wybór kolorów dostępny w sklepie z porcelaną we Wrocławiu umożliwia znalezienie najlepszego dla siebie zdobienia.

Porcelana na sztuki

Przypadkowe stłuczenie naczyń porcelanowych lub wyszczerbienie ich krawędzi nie jest problemem - sklep z porcelaną Villa Italia we Wrocławiu prowadzi sprzedaż na sztuki. Pomaga ona uzupełnić zestawy lub rozbudować je - na przykład wtedy, kiedy dojdzie do powiększenia rodziny. Na sztuki oferujemy:

 • talerze: obiadowe, głębokie, śniadaniowe, deserowe,
 • półmiski,
 • salaterki
 • bulionówki,
 • wazy,
 • filiżanki i kubki,
 • patery,
 • czajniki,
 • cukiernice,
 • mleczniki,
 • łyżeczki,
 • zaparzacze.

FAQ

 1. Czy porcelanę Villa Italia można myć w zmywarce?

  Tak, poza piękną estetyką, porcelana Villa Italia posiada wiele innych zalet. Mycie w zmywarce jest jedną z nich.
 2. Czy porcelanę Villa Italia można używać w mikrofalówce?

  Naczynia z porcelany, która nie jest zdobiona, można użytkować w kuchence mikrofalowej.
 3. Czy do każdego zestawu można dokupić pojedyncze elementy?

  Tak, wybierając się do naszego sklepu we Wrocławiu, możesz dokupić m.in. cukiernice, łyżeczki, filiżanki i wszystkie rodzaje talerzy. 
 4. Czy po złożeniu zamówienia możliwa jest jego modyfikacja?

  Tak, zrobisz to wysyłając powiadomienie na e-mail sklep@ergo.com.pl lub telefoniczne skontaktowanie się pod jednym z numerów: 22/716-79-00, 606 243 133.
 5. Jak uzyskać poradę przy wyborze porcelany we Wrocławiu?

  Zapraszamy do naszego sklepu z porcelaną we Wrocławiu, gdzie służymy bezpośrednim doradztwem. Z porady możesz też skorzystać po wypełnieniu formularza internetowego na stronie Villa Italia lub podczas telefonicznego kontaktu.