NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł

zadzwoń 606 243 133 zadzwoń 606 243 133

Sklep Villa Italia Kraków


GALERIA BRONOWICE,
ul. Stawowa 61
31-346 Kraków

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 21.00

Kontakt telefoniczny:
(12) 390 48 00

Nasz sklep z porcelaną w Krakowie oferuje przepiękną i ekskluzywną porcelanę producenta Villa Italia. W asortymencie znajdziemy m.in. serwisy obiadowe, serwisy do kawy, filiżanki, kubki, talerze, porcelanę na sztuki, a także sztućce i garnki. Elegancka porcelana dostępna w Krakowie łączy funkcjonalność i styl. Dbamy o wysoką jakość produktów, większość naszych kolekcji można bezpiecznie myć w zmywarce. Porcelana Villa Italia to też niezwykle atrakcyjne wizualne naczynia, które pięknie prezentują się na stole.

Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe Villa Italia to stylowa, ekskluzywna porcelana, idealna na wyjątkowe okazje oraz codzienne spotkania przy stole. Proponujemy zestawy porcelany dla: 6 osób, 12 osób.

Nasz sklep z porcelaną w Krakowie oferuje serwisy obiadowe o różnorodnej stylistyce, dzięki czemu z łatwością znajdziemy tu klasyczną oraz nowoczesną porcelanę.

Serwisy do kawy

Serwis do kawy

Sklep z porcelaną Villa Italia w Krakowie posiada szeroki wybór funkcjonalnych filiżanek, które można myć w zmywarce. Wśród różnorodnych kolekcji znajdziemy elegancką, kostną porcelanę oraz nowoczesne, zdobione filiżanki. Zestaw filiżanek z porcelany to przepiękna ozdoba stołu i ekskluzywny prezent.

Zestawy filiżanek

Zestawy filiżanek

Sklep z porcelaną Villa Italia w Krakowie posiada szeroki wybór funkcjonalnych filiżanek, które można myć w zmywarce. Wśród różnorodnych kolekcji znajdziemy elegancką, kostną porcelanę oraz nowoczesne, zdobione filiżanki. Zestaw filiżanek z porcelany to przepiękna ozdoba stołu i ekskluzywny prezent.

Zestawy talerzy

Zestawy talerzy

Nasza porcelana dostępna w Krakowie to m.in. eleganckie i funkcjonalne zestawy talerzy, które przydadzą się w każdym domu. Większość naszych kolekcji można bezpiecznie myć w zmywarce. Dzięki bogatej ofercie kolorów i wzorów, znalezienie idealnych talerzy porcelanowych w sklepie Villa Italia jest wyjątkowo łatwe.

Porcelana na sztuki

Producent Villa Italia proponuje przepiękną, ekskluzywną porcelanę w sprzedaży na sztuki. Sklep z porcelaną na sztuki w Krakowie oferuje m.in.:

 • talerze: obiadowe, głębokie, śniadaniowe, deserowe,
 • półmiski,
 • salaterki
 • bulionówki,
 • wazy,
 • filiżanki i kubki,
 • patery,
 • czajniki,
 • cukiernice,
 • mleczniki,
 • łyżeczki,
 • zaparzacze.

Nasza elegancka porcelana na sztuki to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy uzupełnić uszkodzony serwis lub gdy okazuje się, że standardowa zastawa dla 12 osób jest za duża, a dla 6 zbyt mała. Pojedyncze talerze lub filiżanki z porcelany to również wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Wśród kolekcji dostępnych w sklepie Villa Italia znajdziemy nowoczesną, klasyczną, śnieżnobiałą i zdobioną porcelanę - idealną na każdą okazję.

FAQ

 1. Czy porcelanę Villa Italia można myć w zmywarce?

  Tak, większość naszych kolekcji można bezpiecznie myć w zmywarce. Informacje na ten temat są zawsze dostępne w opisie produktu.
 2. Czy porcelanę Villa Italia można używać w mikrofalówce?

  Biała, gładka porcelana nadaje się do używania w mikrofalówce. Nie zalecamy podgrzewania potraw na pozłacanej porcelanie - może spowodować iskrzenie.
 3. Czy do każdego zestawu można dokupić pojedyncze elementy?

  Tak, wszystkie serwisy obiadowe i kawowe z naszej oferty są dostępne w sprzedaży na sztuki. Jeżeli w chwili obecnej naczynia nie występują w sklepie internetowym, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 4. Czy po złożeniu zamówienia możliwa jest jego modyfikacja?

  W przypadku chęci wprowadzenia zmian w zamówieniu lub jego anulacji prosimy o kontakt telefoniczny: 22 716-79-00, 606 243 133 lub mailowy: sklep@ergo.com.pl z naszym sklepem internetowym.
 5. Jak uzyskać poradę przy wyborze porcelany w Krakowie?

  Zapraszamy do stacjonarnego sklepu z porcelaną w Krakowie, gdzie nasi pracownicy oferują profesjonalną pomoc. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego, a także do korzystania z formularza dostępnego na stronie.