NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Bieżniki

Efektowna dekoracja stołu to nie tylko kwestia odpowiednio dopasowanej zastawy, ale również obrusu, serwety lub bieżnika. W ofercie naszego sklepu znajdziesz klasyczne, eleganckie, praktyczne bieżniki, które wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz dbałością o najdrobniejsze detale.

Bieżnik na stół kremowy 40x140 cm CYNTHIA CREAM

Bieżnik na stół kremowy 40x140 cm CYNTHIA CREAM

Elegancki bieżnik z kolekcji Villa Italia w rozmiarze 40 x 140 cm, gładki, bez żadnego wzoru. Będzie doskonałą ozdobą naszego stołu i przepięknym tłem dla naszej zastawy stołowej. Bardzo ładnie obszyty podwójną listwą na brzegach. Skład: 50% bawełna, 50% poliester.Bieżnik jest praktyczny - łatwy w praniu i prasowaniu. Świetny pomysł na prezent.

59,00 zł
29,50 zł
Bieżnik na stół beżowy 40x140 cm CYNTHIA GOLD

Bieżnik na stół beżowy 40x140 cm CYNTHIA GOLD

Elegancki bieżnik z kolekcji Villa Italia w rozmiarze 40 x 140 cm, w odcieniu stonowanego beżu. Gładki bieżnik, bez żadnego wzoru, będzie doskonałą ozdobą naszego stołu i przepięknym tłem dla naszej zastawy stołowej. Bardzo ładnie wykończony, obszyty podwójną listwą na brzegach. Skład: 60% bawełna, 40% poliester.  

69,00 zł
34,50 zł
Bieżnik wielkanocny plamoodporny 40 x 140 cm ARCO

Bieżnik wielkanocny plamoodporny 40 x 140 cm ARCO

Bieżnik wielkanocny 40 x 140 cm - ARCO Plamoodporny bieżnik ARCO z kolekcji Villa Italia uszyty został z tkaniny przypominającej bawełnę, w naturalnym, beżowym odcieniu. Dekorowany jest wyszywanymi, wielkanocnymi motywami w formie świątecznej pisanki. Bieżnik ARCO będzie doskonałą ozdobą wielkanocnego stołu - położony bezpośrednio na blacie lub białym obrusie oraz przepięknym tłem dla naszej zastawy stołowej. Bieżnik wielkanocny ARCO jest bardzo praktyczny - dobrze się pierze, prasuje, zachowuje zawsze elegancki wygląd.

68,00 zł
51,00 zł
Bieżnik wielkanocny w zające 40 x 140 cm SALTARE

Bieżnik wielkanocny w zające 40 x 140 cm SALTARE

Bieżnik plamoodporny w zajączki 40 x 140 cm SALTARE Plamoodporny bieżnik SALTARE z kolekcji Villa Italia uszyty został z tkaniny w przyjemnym, ciepłym odcieniu bieli. Na bieżniku wyszyte zostały wielkanocne motywy w postaci żółtych, wiosennych kwiatków i zajączków. Wielkanocny bieżnik SALTARE będzie doskonałą ozdobą wielkanocnego stołu i przepięknym tłem dla zastawy stołowej Villa Italia. Praktyczny bieżnik SALTARE wygląda zawsze elegancko - dobrze się pierze i prasuje.

68,00 zł
51,00 zł
Bieżnik wielkanocny plamoodporny 40 x 140 cm LEPRE

Bieżnik wielkanocny plamoodporny 40 x 140 cm LEPRE

Bieżnik wielkanocny 40 x 140 cm LEPRE Bieżnik LEPRE z wielkanocnej kolekcji Villa Italia uszyty został z tkaniny przypominającej bawełnę, w naturalnym, beżowym odcieniu. Dekorowany jest na brzegach wyszywanymi motywami wielkanocnych zajączków. Bieżnik będzie sympatyczną ozdobą naszego stołu i doskonałym tłem dla zastawy stołowej Villa Italia. Bieżnik LEPRE posłuży przez wiele lat i pozostanie zawsze elegancki - jest plamoodporny, dobrze się pierze i prasuje.

69,00 zł
51,75 zł
Bieżnik wielkanocny 40 x 140 cm GRAPPOLO

Bieżnik wielkanocny 40 x 140 cm GRAPPOLO

Bieżnik wielkanocny plamoodporny 40 x 140 cm GRAPPOLO Bieżnik GRAPPOLO z kolekcji Villa Italia uszyty został z tkaniny w ciepłym odcieniu bieli, przypominającej bawełnę. Bieżnik ma wzór o tematyce wielkanocnej, przedstawiający żółte żonkile, gałązki lawendy, kolorowe jajka. Bieżnik GRAPPOLO będzie doskonałą ozdobą naszego stołu lub stolika do kawy na Wielkanoc i przepięknym tłem dla naszej zastawy stołowej. Wprowadzi do wnętrza świąteczny i wiosenny akcent. Bieżnik GRAPPOLO jest bardzo praktyczny i pozostanie zawsze elegancki - jest plamoodporny, dobrze się pierze i prasuje.

79,00 zł
59,25 zł
Bieżnik wielkanocny plamoodporny 40 x 140 cm TEMPESTA

Bieżnik wielkanocny plamoodporny 40 x 140 cm TEMPESTA

Bieżnik wielkanocny beżowy 40 x 140 cm TEMPESTA Bieżnik TEMPESTA uszyty został z tkaniny w neutralnym, beżowym odcieniu. Ten plamoodporny bieżnik ze świątecznej kolekcji VILLA ITALIA zdobią wyszyte motywy wielkanocnych gałązek i pisanek. Bieżnik Tempesta ozdobi każdy stół, rozłożony bezpośrednio na jego blacie lub na białym obrusie, będzie przepięknym tłem dla naszej świątecznej zastawy. Skład: 100% poliester. Bieżnik TEMPESTA jest łatwy w konserwacji, zawsze będzie wyglądał elegancko, nigdy się nie gniecie.

68,00 zł
51,00 zł
Bieżnik w kwiaty hortensji 40 x 140 cm IMPIANTO

Bieżnik w kwiaty hortensji 40 x 140 cm IMPIANTO

Bieżnik plamoodporny w kwiaty 40 x 140 cm - IMPIANTO Dekoracyjny bieżnik na stół z kolekcji Villa Italia w ciepłym odcieniu bieli, uszyty z tkaniny przypominającej bawełnę. Haftowany wzór jest w ciepłych odcieniach beżu, zieleni i przedstawia kwiaty hortensji. Bieżnik będzie doskonałą ozdobą stołu i przepięknym tłem dla zastawy stołowej. Bieżnik jest bardzo praktyczny - dobrze się pierze, prasuje i nie gniecie się, dzięki czemu zawsze będzie wyglądał elegancko.  

87,00 zł
65,25 zł
Bieżnik dwustronny w paski i prążki 45 x 145 cm żółty LINEA

Bieżnik dwustronny w paski i prążki 45 x 145 cm żółty LINEA

Bieżnik Linea 45x145 cm Jeżeli lubisz, by Twoje otoczenie było kolorowe i radosne, bieżnik Linea z kolekcji Villa Italia na pewno wprowadzi do Twojego domu powiew optymizmu. Intensywnie żółte pasy jednoznacznie kojarzą się ze słoneczną pełnią lata. Bawełniany bieżnik LINEA pięknie kontrastuje z białym kolorem porcelany. Będzie efektowną ozdobą każdego stołu, również na tarasie i w ogrodzie podczas spotkań w miłym towarzystwie. Jeden bieżnik daje dwie różne możliwości dekoracyjne. Jest dwustronny, po jednej stronie dominują grube żółte pasy, druga strona to drobne żółte paseczki.    Żółty bieżnik LINEA został uszyty ze 100% tkaniny bawełnianej.

66,00 zł
33,00 zł
Bieżnik dwustronny w paski i prążki 45x145 cm pomarańczowy LINEA

Bieżnik dwustronny w paski i prążki 45x145 cm pomarańczowy LINEA

Bieżnik Linea 45x145 cm Jeżeli lubisz, by Twoje otoczenie było kolorowe i radosne, bieżnik Linea z kolekcji Villa Italia na pewno wprowadzi do Twojego domu dodatkową porcję pozytywnej energii. Intensywnie pomarańczowe pasy bieżnika LINEA jednoznacznie kojarzą się z soczystymi, pełnymi słońca owocami. Kolorowy bieżnik LINEA pięknie kontrastuje z białym kolorem porcelany. Będzie efektowną ozdobą każdego stołu, również na tarasie i w ogrodzie podczas spotkań w miłym towarzystwie. Jeden bieżnik daje dwie różne możliwości dekoracyjne. Jest dwustronny, po jednej stronie dominują grube pomarańczowe pasy, druga strona to drobne pomarańczowe paseczki.    Bieżnik LINEA został uszyty ze 100% tkaniny bawełnianej.

66,00 zł
33,00 zł
Bieżnik 40 x 120 cm SERENA

Bieżnik 40 x 120 cm SERENA

Bieżnik 40 x 120 cm z kwiatowym wzorem - SERENA Bieżnik w odcieniach ciepłej bieli i ecru. Zdobi go wyszywany, kwiatowy wzór w kolorach brązowym i białym. Bieżnik jest starannie wykończony listwą. Materiał, z którego jest uszyty to poliester, dzięki czemu bieżnik jest bardzo praktyczny i długo zachowa swój wygląd. Można go prać w pralkach automatycznych, w temperaturze 40°C i prasować. Materiał przypomina tkaninę lniano-bawełnianą. Bieżnik będzie doskonale prezentował się na stoliku kawowym, stole lub innym meblu, spełniając funkcje dekoracyjne i chroniąc go zniszczeniem. Wspaniale będzie prezentował się we wnętrzach urządzonych w klasycznym, bądź rustykalnym stylu. Bieżnik zapakowany jest w torebkę zamykaną na zamek błyskawiczny.

56,00 zł
42,00 zł
Bieżnik na stół 40 x 180 cm SERENA

Bieżnik na stół 40 x 180 cm SERENA

Bieżnik na stół 40 x 180 cm z kwiatowym wzorem - SERENA Bieżnik na stół w odcieniach ciepłej bieli i ecru, zdobiony wyszywanymi kwiatami. Kwiatowy motyw jest w kolorach brązowym i białym. Bieżnik jest starannie wykończony listwą. Materiał, z którego jest uszyty to poliester, dzięki czemu bieżnik jest bardzo praktyczny i długo zachowa swój wygląd. Można go prać w pralkach automatycznych, w temperaturze 40°C i prasować. Materiał przypomina tkaninę lniano-bawełnianą. Elegancki bieżnik dopasowany do obrusu lub leżący bezpośrednio na stole, będzie doskonałą ozdobą i ochroną mebla przed zarysowaniem lub poplamieniem. Bieżniki ułożone w poprzek stołu świetnie sprawdzają się podczas posiłków, pełniąc funkcję podkładek pod talerz. Bieżniki na stół z kolekcji SERENA wspaniale wyglądają we wnętrzach urządzonych w klasycznym bądź rustykalnym stylu. Bieżnik zapakowany jest w torebkę zamykaną na zamek błyskawiczny.

75,00 zł
56,25 zł
Bieżnik 40 x 120 cm CHIARA

Bieżnik 40 x 120 cm CHIARA

Bieżnik śnieżnobiały 40 x 120 cm - CHIARA Śnieżnobiały bieżnik na stół z mereżką. Zróżnicowane formy splotu tkaniny tworzą na bieżniku delikatny wzór. Bieżnik uszyty jest z poliestru, dzięki czemu jest bardzo praktyczny i długo zachowa swój wygląd. Można go prać w pralkach automatycznych, w temperaturze 40°C i prasować. Materiał przypomina tkaninę lniano-bawełnianą. Bieżnik Chiara będzie doskonale prezentował się na stoliku kawowym, na stole lub innych meblach, spełniając funkcje dekoracyjne i chroniąc je przed zniszczeniem. Będzie wyglądał wspaniale we wnętrzach urządzonych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Bieżnik zapakowany jest w torebkę zamykaną na zamek błyskawiczny.

43,00 zł
32,25 zł
Bieżnik na stół 40 x 180 cm CHIARA

Bieżnik na stół 40 x 180 cm CHIARA

Biały bieżnik na stół 40 x 180 cm - CHIARA Śnieżnobiały bieżnik na stół z mereżką. Zróżnicowane formy splotu tkaniny tworzą na bieżniku delikatny wzór. Bieżnik uszyty jest z poliestru, dzięki czemu jest bardzo praktyczny i długo zachowa swój wygląd. Można go prać w pralkach automatycznych, w temperaturze 40°C i prasować. Materiał przypomina tkaninę lniano-bawełnianą. Elegancki bieżnik dopasowany do obrusu lub leżący bezpośrednio na stole, będzie doskonałą ozdobą i ochroną mebla przed zarysowaniem lub poplamieniem. Bieżniki ułożone w poprzek stołu świetnie sprawdzają się podczas posiłków, pełniąc funkcję podkładek pod talerze. Bieżniki na stół z kolekcji CHIARA wspaniale wyglądają we wnętrzach urządzonych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Bieżnik zapakowany jest w torebkę zamykaną na zamek błyskawiczny.

59,00 zł
44,25 zł
Bieżnik 40 x 120 cm LUVRE

Bieżnik 40 x 120 cm LUVRE

Bieżnik biały ze srebrną nicią 40 x 120 cm - LUVRE Bieżnik śnieżnobiały ze srebrną nitką, wykończony listwą i mereżką. Bieżnik uszyty jest z poliestru, dzięki czemu jest praktyczny i długo zachowa swój wygląd. Można go prać w pralkach automatycznych, w temperaturze 40°C i prasować. Bieżnik Luvre będzie doskonale prezentował się na stoliku kawowym, na stole lub innych meblach, pełniąc funkcje dekoracyjne i chroniąc je przed zniszczeniem. Będzie wyglądał wspaniale we wnętrzach urządzonych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Bieżnik zapakowany jest w torebkę zamykaną na zamek błyskawiczny.

43,00 zł
32,25 zł

Wykonane z praktycznych i solidnych materiałów bieżniki, stanowią rewelacyjną propozycję dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość i ponadczasowy design. Szeroka gama - od tradycyjnych i eleganckich odcieni bieli i beżu, po optymistyczne pomarańcze czy zielenie - sprawia, że bez względu na zbliżającą się okazję, bez problemu wybierzesz idealny bieżnik.

Eleganckie i praktyczne bieżniki Villa Italia - ponadczasowy dodatek

Jesteś fanem klasycznej elegancji i dodatków w stylu glamour? Preferujesz ponadczasowe rozwiązania, które sprawdzą się niezależnie od okazji? Zajrzyj do naszego katalogu online Villa Italia, w którym znajdziesz klasyczne i efektowne bieżniki w różnych rozmiarach i kolorach. Możesz śmiało dopasować odcień i kształt produktu do swoich oczekiwań i preferencji lub postawić na sprawdzone i klasyczne modele wykonane z tkaniny plamoodpornej. Dzięki temu pozbędziesz się problemów z uporczywymi i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Jeśli zależy Ci na eleganckiej dekoracji w stylu glamour, wybierz bieżnik, który będzie idealnie pasował do Twojego obrusa lub wręcz przeciwnie - całkowicie przełamie całą aranżację. Postaw na efektowne wykończenie, przepiękne hafty i delikatne obszycia nadające eleganckiego i klasycznego charakteru. Wybierz idealny dla siebie model bieżnika, który sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również od święta, pełniąc funkcję nietuzinkowego tła dla zastawy stołowej.

Klasyczny obrus czy minimalistyczny bieżnik?

Elegancki i praktyczny obrus sprawia, że zarówno stół, jak i całe pomieszczenie prezentuje się bardzo klasycznie i efektownie. Niezależnie od okazji i rodzaju uroczystości warto zadbać o eleganckie nakrycie stołu, które podkreśli niepowtarzalną aurę całego spotkania rodzinnego lub biznesowego. Idealnie wyprasowany bieżnik może zdziałać naprawdę wiele, szczególnie jeśli Twoi goście zwracają uwagę na dekoracje i efektowne detale. Klasyczny obrus znakomicie sprawdzi się na większych stołach ze względu na możliwość dopasowania odpowiedniego rozmiaru, natomiast prostokątny, minimalistyczny bieżnik możesz położyć nie tylko na stół, jako nietuzinkowy dodatek, ale również na ławę kuchenną, a nawet stolik kawowy. Tylko od Ciebie zależy sposób, w jaki wykorzystasz ten wyjątkowy produkt, który bez względu na okoliczności będzie doskonałym tłem dla całej aranżacji stołu i podkreśli elegancką zastawę czy serwis obiadowy podczas rodzinnych uroczystości. Postaw na sprawdzoną jakość, klasyczny design i szeroki wybór kolorów i wzorów, wybierz bieżniki Villa Italia dostępne w naszym sklepie online!

Bieżnik na stół

Bieżnik na stół jest eleganckim elementem dekoracji wnętrza i pozwala stworzyć ciekawy, nietuzinkowy efekt aranżacyjny na stole. Bieżniki na stół są nieco dłuższe, niż bieżniki na stolik kawowy. W Villa Italia znajdziesz bieżniki na stół o długości do 180 cm. Bieżniki możesz ułożyć na stole kilka sposobów: wzdłuż, w poprzek, na obrusie lub bezpośrednio na stole. Układając bieżniki w poprzek możesz ułożyć ich nawet kilka, w zależności od długości stołu i liczby osób przy stole podczas przyjęcia. Bieżniki świetnie spełniają wówczas funkcję podkładek pod talerze. Dzięki starannemu wykończeniu oraz użyciu wysokojakościowych tkanin bieżniki na stół będą pasowały nie tylko do ozdobienia domowego stołu na co dzień, ale także na podczas specjalnych okazji, takich, jak święta i wystawne przyjęcia.